Carl Johansson oljemålning

103883

JOHANSSON, Carl (1863-1944): Landskapsmotiv Ramsele, signerad och daterad Carl Johansson 1934, olja på duk, 44x59 cm

Konst, Måleri

Carl Johansson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

39357
38028
32214
500
32013

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.