Fat silver K Anderson

103877

FAT, silver, K Anderson, stämplat 1929, vågigt brätte, med inskription, diameter 30 cm, ca 579 g

slitage

Silver

Fat silver K Anderson

Budhistorik (5 bud)
31733
2 600
40899
2 400
31733
36890
31733

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.