Carl Brandt pastell

103864

BRANDT, Carl (1852-1930): Fjällsjö, signerad och daterad, C Brandt 1906, pastell, 39x49 cm

Konst, Måleri

Carl Brandt pastell

Budhistorik (3 bud)

41104
950
40065
650
32215
550

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.