Axel Fridell etsningar

103859

FRIDELL, Axel (1894-1935): 2 st Themsen vid Waterloo Bridge samt Chelsea Wharf,
torrnål, signerade Axel Fridell, 9,8 x 22,4 cm resp 10x22, Haskel 240 resp 255

Fläckar, gulnader

Axel Fridell etsningar
Budhistorik (6 bud)
38296
1 400
41113
1 300
38296
32929
32543
600

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.