Helmer Osslund, oljemålning

103855

OSSLUND, Helmer (1866-1938): "Fjälllandskap", signerad Osslund, olja på smörpapper uppfäst på pannå, 33x39 cm

Konst, Måleri

Helmer Osslund, oljemålning

Budhistorik (7 bud)
41085
5 600
41074
5 400
38027
5 000
38025
35292

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.