Axel Fridell etsning

103854

FRIDELL, Axel (1894-1935): Vasabron och Gamla Stan, 1925, signerad, etsning, 22x34 cm; Haskel 221

Axel Fridell etsning
Budhistorik (9 bud)
39644
1 300
32928
38294
32928
650
36614
600

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.