Otto Lindberg oljemålning

103851

LINDBERG Otto, (1880-1955): Fjällsjö, signerad och daterad 1926, olja på pannå, 19x29 cm

Konst, Måleri

Otto Lindberg oljemålning
Budhistorik (3 bud)

40937
600
40932
550
38494

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.