Miniatyrmålning Arvid Lundbeck

103850

MINIATYRMÅLNING, tillskriven Arvid Lundbeck (1752-1827), Dam med duva, signerad och daterad L 1793, 6,5x6,5 cm

Lagning

Diverse, Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
41076
1 700
32782
1 600
39913
32782
31675

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.