Per Julius 2 akvareller

103849

JULIUS, Per (född 1951), akvareller 2 st, landskapsmotiv med björkar, signerade P. Julius, 14x11 resp. 17x12 cm

Konst, Måleri

Per Julius 2 akvareller
Budhistorik (7 bud)
39378
2 600
39012
2 400
38997
34903
33375

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.