Ivan Bergdahl oljemålning

103848

BERGDAHL, Ivan (född 1929): "Sensommarafton vid Bondsjön, Säbrå", signerad Ivan Bergdahl, olja på panå 59x89 cm

Konst, Måleri

Ivan Bergdahl oljemålning

Budhistorik (38 bud)
40206
8 000
41132
7 800
40206
7 600
41131
7 400
40206
7 200

Slutpris SEK:
8 000
766 EUR, 900 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.