Axel Nordgren oljemålning

103844

NORDGREN, Axel (1828-1888): Vinterlandskap i skymning, signerad och daterad A.N 1848, olja på duk, 33x40 cm

Konst, Måleri

Axel Nordgren oljemålning

Budhistorik (5 bud)
40343
40311
700
40272
600
39505
450
35253

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.