Helmer Osslund oljemålning

103842

OSSLUND, Helmer (1866-1938): Fjällandskap, signerad Helmer Osslund, intygad a tergo, olja på duk, 31x40 cm

Konst

Helmer Osslund oljemålning

Budhistorik (4 bud)

40196
4 800
39290
38256
35563
1 800

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.