Oljemålning Kroginteriör

103836

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Kroginteriör, otydligt signerad, olja på plåt, 20x17 cm

Konst, Måleri

Oljemålning Kroginteriör

Budhistorik (6 bud)
40472
40353
950
40351
700
40350
500
39187

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.