Tallrikar Kina

103833

BÄRSKÅLAR, 4 st, ASSIETTER, 2 st, porslin, Kina, TALLRIK, emalj, Kina

Skador, nagg

Orientaliskt, Porslin

Tallrikar Kina

Budhistorik (8 bud)
41001
41003
41001
950
41002
900
41001
850

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.