Emma Åkerman akvarell

103814

ÅKERMAN, Emma (född 1976): Sarek, signerad EÅ, akvarell, 47x42 cm
PROVENIENS: Crystal, Stockholm

Konst, Måleri

Emma Åkerman akvarell

Budhistorik (7 bud)
40122
40121
900
40120
40060
550
32124
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.