Oljemålning 1800-tal

103810

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, landskap med figurer, otydligt signerad, olja på pannå, 25x36 cm, ram i barocktyp

Proviniens; collection Carles Roux, ramskador

Konst, Måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
40106
39977
39130
2 800
39129
2 400
32058
1 600

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.