Ferdinand Boberg akvarell

103800

BOBERG, Ferdinand (1860-1946): Motiv från Lofoten, signerad Boberg-Lofoten, akvarell, 21x26,5 cm

Konst, Måleri

Ferdinand Boberg akvarell

Budhistorik (17 bud)
40103
40102
2 800
40031
2 600
40100
2 400
40031

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.