Kakfat Gustaf Möllenborg

103794

KAKFAT, på fot silver, nyrokoko, stämplat Gustaf Möllenborg 1847, höjd 26 cm, vikt ca 1219 g

Fot med bristningar och bucklor

Silver

Kakfat Gustaf Möllenborg

Budhistorik (19 bud)
40035
12 000
38107
11 500
38041
11 000
38041
10 500
37942
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.