Skrivbord i Louis quinze-stil

103779

SKRIVBORD, Louis quinze-stil, med intarsia, höjd 76 cm, 130x80 cm, nyckel finns

bruksslitage, läderskivan med skador

Skrivbord i Louis quinze-stil

Budhistorik (28 bud)
40269
8 600
39385
8 400
39616
8 200
39385
8 000
38933
7 800

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.