Bordspendyl empire

103778

BORDSPENDYL, empire, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, höjd 32,5

Urverkslucka saknas

Ändringar/tillägg
Pendel och nyckel medföljer

Klockor/Ur

Bordspendyl empire

Budhistorik (9 bud)
39556
3 400
38192
3 200
35556
34746
2 800
34371
950

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.