William Gislander oljemålning

103773

GISLANDER, William (1890-1937): Fasaner på vallmofält, signerad och daterad William Gislander 1920, olja på duk, 103x230

Konst, Måleri

William Gislander oljemålning

Budhistorik (33 bud)
40048
7 200
40059
7 000
40048
6 800
40058
6 600
40048
6 400

Slutpris SEK:
7 200
690 EUR, 810 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.