Oljemålning 1800-tal kvinnoporträtt

103730

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, signerad Tonner, olja på pannå, 20,5x14 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (4 bud)

39540
35224
750
34708
700
31303

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.