Pelarbord

103707

PELARBORD, 1800-tal, skiva med rotfaner höjd 74, 69x43 cm

Pelarbord

Budhistorik (2 bud)

31689
31619

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.