Byrå gustaviansk stil 1800-tal

103688

BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil 1800-tal, fanérad med olika träslag i intarsia, höjd 86, 83x45; nyckel finns

Renoverad och kompletterad, slitage

Budhistorik (3 bud)

29580
6 600
29346
2 800
29200

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.