Lars Pirak akvarell

103679

PIRAK, Lars (1932-2008): fjällfors, signerad Lars Pirak , akvarell, 38x29 cm

Konst, Måleri

Lars Pirak akvarell

Budhistorik (7 bud)
33910
39379
33910
1 300
35522
33910

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.