Lars Pirak akvarell

103677

PIRAK, Lars (1932-2008): Renar, signerad Lars Pirak, akvarell på papper, klistrad på pannå, 23x29 cm

Konst, Måleri

Lars Pirak akvarell
Budhistorik (7 bud)
39830
39812
1 400
39140
1 300
35518
35507

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.