Skålfat Japan

103672

SKÅLFAT, 1800-tal, Japan, satsumasporslin, diameter 38 cm

lagad, skador

Orientaliskt

Skålfat Japan

Budhistorik (15 bud)
38089
3 200
38539
38089
2 800
37107
2 600
37107
1 800

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.