Bordslampa i porslin

103659

BORDSLAMPA, med figuriner, porslin, höjd 58 cm

lagningar samt nagg

Belysning

Bordslampa i porslin

Budhistorik (1 bud)

31284
2011-09-22 21:43:41

2011-09-29 kl 20:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.