Herrfickur i guld

103644

HERRFICKUR, 18 k guld, diameter 38 mm

bucklor, urtavlan med skador

Klockor/Ur

Herrfickur i guld

Budhistorik (7 bud)
39466
39776
1 400
39466
1 300
31625
37207

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.