Jardinjär Hallberg

103637

JARDINJÄR, stämplad Hallberg 1907, glasinsats, längd 47

Nagg

Silver

Jardinjär Hallberg

Budhistorik (24 bud)
37790
11 000
37783
10 500
37783
9 200
37753
9 000
37646
8 800

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.