Johan Philip Korn, hans krets

103634

KORN, Johan Philip (1700-talets andra hälft) hans krets: Pastoralt landskap med musicerande sällskap, olja på pannå, tre delar totalt 40x143,5; fragment av större målning, lagningar, skador

Konst, Måleri

Johan Philip Korn, hans krets
Budhistorik (6 bud)
39284
550
39266
500
36827
450
35311
33014

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.