Bord rokoko

103597

BORD, rokoko, 1700-tal, ek, höjd 74, 93x69 cm

Renoverat, fläckar, slitage

Bord rokoko

Budhistorik (14 bud)
38797
38143
3 800
35706
3 600
35705
3 400
35704
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.