Axel Olson oljemålning

103594

OLSON, Axel (1901-1986): "Grötviks hamn", signerad Axel Olson, olja på pannå, 13x24 cm

Konst, Måleri

Axel Olson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
38715
38610
2 800
38462
2 600
36361
2 400
36225

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.