Philip von Schantz färglitografi

103582

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Blåbär i kruka, signerad Schantz 78, numrerad 82/155, färglitografi, 39x53

Konst

Budhistorik (13 bud)
39390
3 600
35566
3 400
39389
3 200
35566
30781
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.