Klocknycklar guld och silver

103577

KLOCKNYCKLAR, 3 st, guld och silver, utan stämplar, en med pärlemor
PROVENIENS: Jan Westas Samling, Äppelbo

Smärre skador

Klockor/Ur, Diverse

Klocknycklar guld och silver
Budhistorik (1 bud)

29438
2011-09-21 14:32:25

2011-09-28 kl 21:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.