Skulptur kvinnohuvud

103572

KVINNOHUVUD, brons på stensockel, signerad och daterad AK? 1944, total höjd 46 cm

Konst, Skulptur

Skulptur kvinnohuvud

Budhistorik (12 bud)
36223
33527
1 300
33526
33311
33310

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.