Lars Norrman akvrareller

103567

NORRMAN, Lars (1915-1979): 3 st Motiv från Tunisien resp Borneo, signerad Lars Norrman, akvareller, 11x16 cm resp 10x18 cm

Konst, Måleri

Lars Norrman akvrareller
Budhistorik (26 bud)
40727
1 900
40736
1 900
40727
1 800
40733
1 700
40727
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.