Pierre Olofsson oljemålning

103566

OLOFSSON, Pierre (1921-1996) tillskriven: Barnporträtt, signerad och daterad Olofsson -37, olja på duk, 80x50 cm

Konst, Måleri

Pierre Olofsson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

37460
500
35004
31209

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.