Flickdocka

103560

FLICKDOCKA, märkt S.F.B.J Paris, 1900-talets början, kropp med gåfunktion, huvud i biskvi, metallsäng med sänghimmel medföljer, dockans längd 54 cm

slitage, löst huvud, skador

Leksaker

Flickdocka

Budhistorik (3 bud)

38629
650
38175
600
29983
550

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.