Pierre Olofsson färglitografi

103558

OLOFSSON, Pierre (1921-1966): Komposition, signerad Olofsson 43/94, färglitografi, 53x38 cm

Pierre Olofsson färglitografi

Budhistorik (7 bud)
40537
35974
36236
1 900
35974
1 600
34827

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.