Jan Naliwajko komposition i plexi

103557

NALIWAJKO, Jan (född 1939): Komposition, signerad och daterad J. Naliwajko 1984, plast, 125x100 cm

Konst, Skulptur

Budhistorik (4 bud)

34365
1 400
35988
1 300
34365
30201

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.