Lars Jonsson färglitografi ur Milleniumm-mappen

103556

JONSSON, Lars (född 1952): Ejderpar, signerad Lars Jonsson, 57/366 färglitografi, ur Millenium-mappen, 27x35,5 cm

Budhistorik (16 bud)
32937
3 400
40448
3 200
32937
40447
2 800
32937
2 400

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.