Rullklaffsekretär 1800-tal

103555

RULLKLAFFSSEKRETÄR, Louis XV-stil, 1800-talets andra hälft, mahogny, skiva i vit marmor, höjd 117,5 cm, 112,5x60 cm

Skador, nyckel till klaff saknas

Rullklaffsekretär 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
38937
6 000
38935
5 000
38934
36793
36776

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.