Lars Jonsson färglitografi ur Millenium-mappen

103554

JONSSON, Lars (född 1952): Ung mås, signerad Lars Jonsson, 57/366, färglitografi, ur Millenium-mappen, 27x35,5 cm

Budhistorik (7 bud)
39381
34828
33824
33823
750
33822
500

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.