Väggpendyl 1800-tal

103553

VÄGGPENDYL, 1800-talets andra hälft, urtavlan märkt Fabre-Tible á Salers, lod samt pendel, höjd inkl. pendel 140 cm

Skador

Klockor/Ur

Väggpendyl 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

37433
37302
31204

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.