Bordspendyl

103551

BORDSPENDYL, marmor och patinerad metall, 1900-tal, höjd 36 cm

Sidskador, delar saknas, pendel och nyckel saknas

Klockor/Ur

Bordspendyl

Budhistorik (10 bud)
38565
850
33620
38563
33620
750
37192
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.