Bord gustaviansk stil

103548

BORD, gustaviansk stil, 1800-tal, höjd 76 cm, 49x92 cm

Omarbetat, skador

Bord gustaviansk stil
Budhistorik (29 bud)
39360
39697
3 800
39360
3 600
39695
3 400
39360
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.