Bokstöd Axel Gute

103540

BOKSTÖD, 1 par, signerade och daterade Gute 1920, (Axel Gute), brons, höjd 20 cm

Diverse

Bokstöd Axel Gute

Budhistorik (14 bud)
38429
4 600
38193
4 400
38428
4 400
38193
4 200
38013

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.