Pierre Olofsson litografier

103532

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Kompositioner 3 st, signerade Olofsson, varav två st numrerade, litografier, 17,5x10cm, 14,5x12,5cm 11,5x16,5

en med fuktskador

Pierre Olofsson litografier

Budhistorik (13 bud)
38545
2 400
30412
30412
1 900
38528
1 800
30412
1 700

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.