Pirerre Olofsson färglitografier

103531

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Kompositioner 2 st, signerade Olofsson, färglitografier, 15x13 resp. 11,5x11 cm

med dedikation

Budhistorik (18 bud)
30413
1 600
38475
1 600
30413
1 300
38474
30413

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.